Skip Navigation Links

Forældre/barn            årg. 14-16     Mandag 17.00 – 17.55 /

                                                                    Anne Bruun Jensen, Trine Rumann 

U 5 – U 6                     årg. 12-13     Mandag 17.00 – 17.55 /

                                                                    Stina Seir

U 7 – U 8                     årg. 10-11     Mandag 16.00 – 17.00 /

                                                                    Heidi Simonsen 

U 10 Piger                   årg. 08-09     Mandag og onsdag kl. 16.00-17.00 /

                                                                    Sabrina Chrone og Susanne Madsen

U 10 Drenge                årg. 08-09     Tirsdag 16.00-17.00, torsdag 17.00-18.00 /

                                                                    Anne Slettemose og John Jacobsen 

U 12 Piger                   årg. 06-07     Mandag og onsdag 16.00 – 17.00 /

                                                                    Sabrina Chrone og Susanne Madsen

U 12 Drenge                årg. 06-07     Tirsdag 17.00-18.00, torsdag 16.00-17.00 /

                                                                    Lars Bo Hansen og Casper Nissen 

U 14 Piger                   årg. 04-05     Mandag 17.00-18.15, onsdag 18.30-20.00 /

                                                                    Chris Møller, Jonas Bang og Nicole Hummelgaard

U 14 Drenge                årg. 04-05     Mandag 18.15-19.30, onsdag 17.00-18.30 /

                                                                    Jackie Møller og Thomas Kristiansen

U 16 Piger                   årg. 04-05     Mandag 18.15-19.30, onsdag i Bogense /

                                                                    Thomas Jørgensen 

U 16 Drenge                årg. 04-05     Mandag 19.30-20.30, torsdag 20.00-21.30 /

                                                                    Carsten Wadstrøm og Lars Bo Hansen

Dame Senior               årg. 99-         Mandag 20.30-21.45, torsdag 20.00-21.30 /

                                                                    Brian Jensen 

Herre Senior               årg. 99-         Tirsdag 18.00-20.00, torsdag 18.00-20.00 /

                                                                    Dennis Vesterskov, Kim Andersen
                                                                                og Casper Jørgensen

Old-Boys                     årg. 84-         Træner ikke /

                                                                    Jacob Hansen
 
Motion & Fitness                                          Tirsdag 20.15 - 21.15 /
 
                                                                                Nicky Lebæk og Kenneth Rong-Petersson